Smart Makieta

Wytchnienie w centrum miasta

Apartamenty Oliwa

luksusowy nadmorski klimat w prestiżowej lokalizacji

    Nawet w wyjątkowo pięknym Gdańsku, niewiele jest miejsc tak zachwycających jak historyczna, zalesiona Oliwa. Ta lokalizacja to niewątpliwie jedna z największych zalet, oferowanych przez nas apartamentów.
    Mieszkając tutaj, trudno będzie Państwu uwierzyć, że to samo centrum, mocno bijącego serca Trójmiasta. Cisza i spokój od głośnych arterii metropolii, szybko oczarują, lecz nie tak jak  możliwości tego rejonu Gdańska.

Stąd inwestycje deweloperskie w Oliwie, zawsze należą do klasy premium.

    Wracając do lokalizacji – tuż obok wyjątkowy Park Oliwski z Katedrą. W niedalekiej odległości zrewitalizowany Park Reagana, prowadzący bezpośrednio do morza, przy plażach Jelitkowa.
Pomimo bliskości Bałtyku, willa usytuowana będzie w spokojnej, zielonej dzielnicy mieszkalnej, pełnej zabytkowych kamienic.
    Od strony komunikacyjnej nie mogłoby być lepiej – kolei miejska, komunikacja tramwajowa oraz autobusowa i liczne ścieżki rowerowe.

Willa w Oliwie – więcej niż topowe miejsce

    Nad Państwa bezpieczeństwem czuwać będzie nowoczesny system monitoringu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, wprowadzona zostanie także całodobowa ochrona.
    Teren posesji zostanie oddzielony ogrodzeniem oraz żywopłotami, by zapewnić maksymalną intymność, dyskrecję i prywatność.
    Dla Państwa komfortu powstanie obszerny parking podziemny, co w centrum miasta jest sprawą priorytetową. Z hal garażu bezpośrednio do apartamentów, dostać się będzie można cichobieżną windą.
Poszczególne miejsca (na życzenie) zostaną doposażone w wysokonapięciowe stacje ładowania samochodów elektrycznych. Dla dużych lokali przynależeć mogą nawet dwa stanowiska postojowe. Każde z 19 miejsc parkingowych wyposażone będzie w gniazdo elektryczne 230V.
    Dla dodatkowej wygody, tuż przy wjeździe do hali garażowej zlokalizowana zostanie rowerownia. Stąd do wielu nowoczesnych biurowców, będziecie mogli dostać się jednym z ekologicznych środków transportu.

Technologia budowy mieszkania na sprzedaż Oliwa

otrzyma to co najlepsze. Zarówno nasze podejście jak i  
unikatowa lokalizacja, wymuszają zastosowanie tylko i wyłącznie najlepszych materiałów – tak w kwestii wykończenia jak i samej konstrukcji.
    Budowa realizowana będzie w technologii mieszanej – żelbetu z silikatami. Zagwarantuje to najwyższą trwałość konstrukcyjną oraz doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Twarda, wewnętrzna przekładka styropianowa pod posadzką, zapewni dodatkową izolację. We wnętrzach zastosujemy tynki cementowo-wapienne, które perfekcyjnie utrzymają stałą, odpowiednią wilgotność.
    Wielokomorowe, trzyszybowe okna, pozwolą na pełne odcięcie się od czynników zewnętrznych. Dadzą nie tylko doskonałe doświetlenie i stworzą odpowiedni klimat. Dodatkowo wprowadzą w pomieszczeniach apartamentów idealną ciszę.
Oliwa – to tu powstają najbardziej wyjątkowe apartamenty na sprzedaż. Trójmiasto zasługuje na luksus

    W naszej boutikowej willi, w sprzedaży znajdzie się jedynie 15 mieszkań, o powierzchni od 25 do 114 m². Te na parterze posiadać będą wyjścia na ogrody oraz tarasy, na piętrach wybudujemy dla apartamentów przestronne balkony i/lub tarasy.
    Wnętrze całego budynku jak i części wspólne, charakteryzować będą się nowoczesnym, eleganckim wykończeniem i wysokim standardem.
W najbardziej reprezentacyjnym lobby, dominować będzie marmur, biel, drewno i kolor bursztynu. Strefy wspólne, w symbiozie połączą klasyczny styl ze współczesnym designem. Efekt WOW – murowany.

Mieszkania Gdańsk Oliwa

    To technologia w służbie ekologii. Poza indywidualną kotłownią gazową, skorzystamy z najnowszych dostępnych technologii. Fotowoltaika, w znacznym stopniu przyczyni się do zmniejszenia opłat eksploatacyjnych i znacznym zredukowaniu emisji CO².
    Jeśli chodzi podwyższony standard deweloperski, otrzymują Państwo w pakiecie:
•    murowane silikatowe ściany działowe,
•    ściany wewnętrzne z gładzią szpachlową,
•    malowanie farbą ekologiczną,
•    drzwi wejściowe antywłamaniowe ,
•    kamienne parapety,
•    funkcjonalne przyłącza w kuchni i łazience,
•    instalację trójfazową,
•    wysokiej klasy osprzęt elektryczny jak gniazdka, kontakty,
•    siedmiokomorowe, trzyszybowe okna.

    Istnieje opcja nabycia apartamentu wykończonego „pod klucz”. Działając jako kompleksowy deweloper, Oliwa może od nas otrzymać namiary na dedykowaną pracownię architektoniczną. Wykonywane tam projekty oraz proponowane elementy wyposażenia wnętrz, będą stanowiły harmonijne, idealne postawienie „kropki nad i”, w tej jakże doskonałej wizji Państwa domu.

Luksus w standardzie

Wygoda i jakość

Na naszą boutikową willę składa się piętnaście apartamentów. Wnętrze budynku charakteryzuje się eleganckim wykończeniem i wysokim standardem. Lobby to reprezentacyjna strefa wejściowa, w której dominuje marmur, biel, drewno i kolor bursztynu. Strefy wspólne łączą klasyczny styl z nowoczesnym designem.

Każdy lokal jest doświetlony poprzez zastosowanie dużej ilości przeszkleń. Mieszkania na parterze posiadają wyjścia na ogrody oraz tarasy, na piętrach przestronne balkony lub tarasy. Dla komfortu mieszkańców do dyspozycji pozostaje obszerny parking podziemny z którego bezpośrednio do apartamentów dostać się można cichobieżną windą. Poszczególne miejsca parkingowe doposażone mogą zostać w wysokonapięciowe stacje ładowania samochodów elektrycznych. Do dużych lokali mogą przynależeć nawet dwa miejsca parkingowe w hali garażowej. Każde z 19 miejsc parkingowych wyposażone jest w gniazdo elektryczne 230V.

Willa zlokalizowana jest w sercu Gdańskiej Oliwy. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki bliskości szybkiej kolei miejskiej oraz komunikacji zarówno autobusowej jak i tramwajowej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowana infrastruktura usługowa, handlowa i edukacyjna. Prestiżowa lokalizacja to:  – bliskość parku oliwskiego,  katedry oliwskiej czy też ogrodu botanicznego z jednej strony zaś z drugiej świeżo zrewitalizowanego parku Regana, który prowadzi bezpośrednio na Jelitkowskie plaże.

Lokalizacja - Oliwa - w centrum Trójmiasta

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja miejska: < przystanek autobusowy - 1 minuta > < przystanek SKM (szybka kolej miejska) -3 minuty > Edukacja : < przedszkole Montessori - 300 metrów > < Szkoła podstawowa 1500 metrów > < Uniwersytet Gdański - 1800 metrów > < AWFiS- 1500 metrów > Usługi Oliwia Bussines Center -1,8 km Galeria przymorze - 2 km Galeria bałtycka - 4 km

Standard deweloperski

Standard deweloperski

Istnieje możliwość rozszerzenia standardu deweloperskiego i zrealizowania inwestycji "pod klucz". W takim przypadku nasz architekt wykonuje dla Państwa pełną wizualizację wykończenia wnętrza, na podstawie której tworzone są projekty wykonawcze.

Standard deweloperski:

  • murowane silikatowe ściany działowe
  • ściany wewnętrzne wykończone gładzią szpachlową i pomalowane farbą – Flügger
  • drzwi wejściowe antywłamaniowe
  • kamienne parapety
  • przyłącza w kuchni i łazience plus instalacja trójfazowa
  • wysokiej klasy osprzęt elektryczny gniazdka, kontakty.
  • stolarka okienna aluminiowa trzyszybowa
  • elewacja wentylowana  wykończona efektownym spiekiem kwarcowym

Użyte materiały i technologie budowlane w tym silikaty, wielokomorowa trzyszybowa stolarka okienna oraz ocieplenie i izolacja budynku od gruntu gwarantują najżywszą sprawność termiczną i niską przenikalność cieplną. W połączeniu z wydajnym nowoczesnym piecem gazowym i fotowoltaiką pozwalają nam stwierdzić że oddajemy w Państwa ręce jeden z najbardziej pro ekologicznych obiektów mieszkalnych w Gdańsku. Dla Państwa wygody przy wjeździe do hali garażowej zlokalizowana jest rowerownia. Mając do dyspozycji 200 km ścieżek w Trójmieście ten zielony środek transportu staje się w naszej okolicy coraz bardziej popularny.

 

Ekologia

Technologia w służbie ekologii

Staramy się, by każdy nasz projekt był jak najbardziej ekologiczny i przyjazny środowisku dla tego też, dodatkowo pomimo, iż budynek wyposażony będzie w indywidualną kotłownię gazową korzystamy z najnowszych dostępnych technologii i dogrzewamy wodę poprzez instalację solarną. Ta wraz z fotowoltaiką w znacznym stopniu przyczynią się do zmniejszenia opłat eksploatacyjnych.

Galeria Inwestycji